Naklejki - specyfikacja produktu.

Nasze naklejki są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które można kleić na szafach, stołach, sprzęcie AGD, sprzęcie komputerowym, drzwiach, szybach itp. Jest to bardzo popularny produkt dekoracyjny stosowany praktycznie na każde podłoże.   


Naklejka wycinana

Naklejka ścienna

Jest to naklejka wycięta po obrysie. Dzięki temu otrzymujemy obraz "bez tła" który naklejamy na wszelkiego rodzaju powierzchnie poprzez papier transferowy który ułatwia aplikację. Sposób naklejania to popularna kalkomania. Jest to szybki i prosty sposób dekoracji wnętrz oraz przedmiotów codziennego użytku.  Maksymalna szerokość pojedynczej naklejki to 95 cm. Jeśli jeden z wymiarów przekroczy tę wartość naklejkę przygotujemy w kawałkach

CENA *
90 zł m2
Naklejka klasyczna

Naklejka klasyczna

Wysokiej jakości wydruk wykonany na folii samoprzylepnej uznanych producentów 3M, Avery, Orafol. Maksymalna szerokość wydruku to 130 cm. Jeśli jeden z wymiarów przekroczy tę wartość naklejkę przygotujemy w kawałkach. Materiał idealnie nadaje się do klejenia na wszelkiego rodzaju płaskie i gładkie powierzchnie. Meble, lodówki, drzwi, zagruntowane ściany.

Wydruki opcjonalnie laminujemy laminatem stałym który dodatkowo zabezpiecza materiał przed zarysowaniem.

CENA *
80 zł m2
Naklejka witrażowa

Naklejka witrażowa

Jest to naklejka wykonana na foli przeźroczystej dzięki czemu idealnie nadaje się do klejenia na wszelkiego rodzaju szklanych powierzchniach. Wydruk jest przeźroczysty dzięki temu przypomina witraż. 

Naklejki witrażowe można drukować "od strony kleju" co umożliwia aplikację od wewnątrz. Maksymalna szerokość pojedynczej naklejki to 130 cm.

CENA *
80 zł m2
Naklejka magnetyczna

Naklejka magnetyczna

Jest to wydruk na podkładzie specjalnej folii magnetycznej o grubości 0,6 mm. Opcjonalnie naklejki tego typu są przez nas laminowane laminatem stałym który zabezpiecza wydruk przez blaknięciem oraz zadrapaniem. Idealne nadają się jako reklama na samochodach, ozdoby na zmywarkę, lodówkę i wszelkiego rodzaju metalowe powierzchnie. Maksymalna szerokość jednego z boków to 60 cm

CENA *
120 zł m2
Naklejka Easy Stick

Naklejka Easy Stick

Specjalny rodzaj folii, który umożliwia wielokrotne naklejanie oraz odklejanie materiału. Specjalny klej umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie aplikacji w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału.

  • powierzchnia gładka błyszcząca
  • atest niepalności B1 i M1
  • maksymalna szerokość brytu 130 cm

Zastosowanie:
Aplikacje na gładkie powierzchnie, bardzo łatwa i szybka instalacja.   

CENA *
100 zł m2

 

* Cena nie zawiera kosztów zdjęcia
* Cena brutto uwzględnia 23% podatek VAT