Dlaczego fototapety w sklepie fototapety-na-wymiar.pl ?

Dzisiejszy internet ale przed wszystkim oferty sklepów internetowych sa bardzo obszerne. Klient z jednej strony posiada bardzo duży wybór produktów oraz usług a z drugiej strony musi przebić się poprzez gąszcz informacji z których musi wyciągnąć najcenniejsze. Oferty często są do siebie podobne więc jak wybrać najlepszy produkt ? Postaramy się w kilku punktach pokazać nasze mocne strony które powinny pomóc w zakupie naszych dekoracji ściennych. 

1. Dobra cena

Co to znaczy "dobra cena" ? W naszym odczucie jest to najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości ! My posiadamy włąsny park maszynowy a ploterami drukującymi, trymerami, pracownią i montażystami. To pozwala nam na dużą elastyczność oraz wysoką jakość przy zachowaniu uczciwej ceny.  

2. Jakość

Ten parametr jest dla nas bardzo ważny jeśli nie najważniejszy. Nasze maszyny są dedykowane do produkcji dekoracji ściennych a więc pojadają wysoką rozdzielczość druku oraz drukujemy na dedykowanych materiałach do produkcji np. fototapet. Część drukarni w "wolnej chwili" pomiędzy banerami reklamowymi drukuje fototapety na materiałach które się do tego nie nadają. Trudno w takich warunkach utrzymac dobry poziom jakości druku dlatego trzeba się w tym specjalizować tak jak my. 

3. Czas dostawy

Trzeba powiedzięć na początku, że na czas dostawy produktu do klienta składa się kilka czynników pierwszy to czas produkcji a więc druk, docinanie, pakowanie itp następnie druga faza to czas dostarczenia paczki przez firmę kurierską. W naszym przypadku czas produkcji zmniejszony jest do minimum gdyż tak jak wcześniej wspomnieliśmy posiadamy własna produkcje co daje nam przewagę czasową nad firmami które tego typu produkty zlecają. Firma kurierska dostarcza paczki zazwyczaj w 24 godziny więc średni czas dostawy gotowego produktu to 3-4 dni robocze. 

4. Reklamacje

Nie jesteśmy idealni bo kto jest ale jeśli wystąpią problemy jesteśmy w stanie bardzo szybko rozwiązać problem bo zależy nam na zadowoleniu klienta. Trzeba tylko pamiętać o głównych zasadach np. dokładnie sprawdzić produkt przed montażem i w większości przypadków to jest najważniejsza kwestia podczas składania reklamacji. 

5. Nieszablonowe podejście

Każdy nasz produkt czy to fototapeta, grafika na szafy, naklejka na ścianę czy plakat jest drukowany na indywidualne zamówienie, dlatego nasze możliwości wychodzą stanowczo poza to, co oferuje konfigurator produktów w sklepie internetowym. Tak jak wspomnieliśmy wywodzimy się z firmy reklamowej która obsługuje tysiące klientów na przestrzeni prawie 10 lat więc potrafimy się dostosować do każdego zlecenia.