Fototapety - specyfikacja produktu - cennik

Fototapety to dla niektórych relikt przeszłości, jednak znowu stały się modne za sprawą nowoczesnych technologii. Rozwój ploterów drukujących pozwala przygotować wydruki w niesamowitych rozdzielczościach przy zachowaniu wysokiej trwałości oraz zastosowaniu ekologicznych tuszy.

Kolejny element to same podkłady - a więc wybór szerokiej gamy tapet od tradycyjnych przez samoprzylepne. Ale chyba najistotniejsza innowacyjność to pełna personalizacja produktu, czyli wybór spośród ponad 50 milionów zdjęć, ilustracji oraz wzorów wg. swoich indywidualnych wymiarów.

Fototapety drukujemy na 3 rodzajach materiałów:

Fototapeta winylowa

CENA *
60 zł m2

Najczęściej wybierana przez klientów, cechuje się najlepszych stosunkiem ceny do jakości. Jest to wysokiej jakości tapeta fizelinowa do druku. Materiał jest gładki lekko satynowy, pozwala ścianom oddychać a wydruk jest ostry i nasycony. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 100 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy drukowany jest na stuk. Materiał stosuje się na gładkie ściany, można go delikatnie czyścić suchą szmatką. 

Parametry:
tapeta celulozowo-filzelinowa, matowa
Grubość 370 µm

Zastosowanie:
Salon, sypialnia, biuro

Montaż:

Krawędź w krawędź, klejem smarujemy tylko ścianę. 

Klej:
Zalecany klej Metylan Direct

Fototapeta zmywalna

CENA *
75 zł m2

Materiał Premium jeśli chodzi o fototapety, super trwała i odporna. Jego zaletą jest prosty montaż gdyż klejem smarujemy tylko ścianę a sama fototapeta pozostaje sucha. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 100 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy fototapety docinany jest "na styk". Można przemywać na mokro  dzięki pokryciu laminatem UV. 

Parametry:
tapeta celulozowo-filzelinowa, laminat UV, matowa
Grubość 470 µm

Zastosowanie:
Przed pokój, pokój dzieci, korytarz, łazienka, kuchnia 

Montaż:

Krawędź w krawędź, klejem smarujemy tylko ścianę.

Klej:
Zalecany klej Metylan Direct

Fototapeta samoprzylepna

Fototapeta samoprzylepna

CENA *
90 zł m2

Jest to specjalny materiał tkaninowy samoprzylepny z dedykowanym klejem który można wielokrotnie naklejać i odklejać nie tracąć przy tym siły klejenia. Miły w dotyku oraz odporny na rozdarcia i zagięcia. Nie zawiera ftalanu ani PCV w odróżnieniu od zwykłych foli samoprzylepnych. Powierzchnia matowa o strukturze drobnej tkaniny. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 125 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy drukowany jest z 2 cm zakładką która pozwala swobodnie spasować wzór. Można delikatnie czyścic wilgotną szmatką.

Parametry:
Samoprzylepna tkanina poliestrowa
Grubości 370 µm

Zastosowanie:
Szerokie zastosowanie można kleić również szkło, meble, drzwi itp. 

Klej:
Posiada własny klej

* Cena brutto uwzględnia 23% podatek VAT
* Cena nie zawiera kosztów zdjęcia

UWAGA:  Jeśli szerokość całkowita przekracza maksymalną szerokość materiału fototapeta zostanie wydrukowana w równych kawałkach tak zwanych "brytach".