Fototapety 3D

Fototapety 3D czyli tak zwane przestrzenne to ostatnio bardzo modne i chętnie wybierane grafiki które posiadają swoistą głębię a więc wszelkiego rodzaju uliczki, korytarze a więc wszędzie tam gdzie mamy daleką perspektywę która optycznie powiększy każde pomieszczenie. Możemy również uzyskać efekt 3D poprzez wybranie figur geometrycznych które odpowiednio przedstawione mają za zadanie "oszukać" nasz umysł i spowodować wrażenie wypukłości czy głębi. Ostatnia forma efektów przestrzennych w fototapetach to po prostu widoki krajobrazów za pomocą których również uzyskujemy głębię i wspomniany wyżej efekt.

Brak wyników

Fototapety 3D przestrzenne

Co to takiego fototapety 3D ? A więc jest specjalnie wybrany wzór który posiada głębię, perspektywę lub element geometryczny. Wszystkie te elementy powodują, że mamy wrażenie trzeciego wymiaru co ma niebagatelne znaczenie dla naszych fototapet. Dzięki efektowi 3D nasze pomieszczenie wydaje się większe a obraz bardziej realny. Mamy wrażenie, że możemy dosłownie wejść do naszej fototapety. Efekt ten się nasila wraz ze wzrostem grafiki oraz zachowaniem proporcji względem naszego otoczenia. Tzn. Wysokość oraz szerokość elementów na fototapecie odpowiada tym w rzeczywistości. 

Jednym z najczęściej wybieranych wzorów to fototapety uliczek np. Toskani, Gracji czy Chorwacji które dają ten porządany efekt ciągłości z naszym pomieszczeniem np. salonem a w konsekfwencji włąsnie głębie i efekt trójwymiarowy czyli 3D. Kolejnym często wybieranym wzorem pomosty które dodatkowo potęgują głębię dzięki dalekiej perspektywie. Ostatnim chyba najbardziej efektownym wzorem są wszelkiego rodzaju grafiki geometryczne czyli tunele, spirale itp. W tym przypadku efekt może zawrócić w głowie ale przecież do odważnych świat należy ;-)

Wybierz z pośród specjalnie wybranych przez nas wzorów z kategorii fototapet 3D lub jeśli potrzebujesz pomocy lub rady skontaktuj się z nami.

Indywidualne fototapety na wymiar 3D