Wgraj swoje zdjęcie i stwórz własną fototapetę, foto-obraz 

Wybierz zdjęcie
Rodzaj wydruku
Podkładinfo
Laminat
Kadr
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
Efekty
Razem: 0
Ilość

Dodatkowe informacje

fototapeta winylowa

Fototapeta winylowa

Najczęściej wybierana przez klientów, cechuje się najlepszych stosunkiem ceny do jakości. Jest to wysokiej jakości tapeta fizelinowa do druku. Materiał jest gładki lekko satynowy, pozwala ścianom oddychać a wydruk jest ostry i nasycony. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 100 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy drukowany jest na stuk. Materiał stosuje się na gładkie ściany, można go delikatnie czyścić suchą szmatką.

Parametry:
tapeta celulozowo-filzelinowa, matowa
Grubość 370 µm

Zastosowanie:
Salon, sypialnia, biuro

Montaż:

Krawędź w krawędź, klejem smarujemy tylko ścianę. 

Klej:
Zalecany klej Metylan Direct

Fototapeta zmywalna

Fototapeta zmywalna

Materiał Premium jeśli chodzi o fototapety, super trwała i odporna. Jego zaletą jest prosty montaż gdyż klejem smarujemy tylko ścianę a sama fototapeta pozostaje sucha. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 100 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy fototapety docinany jest "na styk". Można przemywać na mokro dzięki pokryciu laminatem UV.

Parametry:
tapeta celulozowo-filzelinowa, laminat UV, matowa
Grubość 470 µm

Zastosowanie:
Przed pokój, pokój dzieci, korytarz, łazienka, kuchnia

Montaż:

Krawędź w krawędź, klejem smarujemy tylko ścianę.

Klej:
Zalecany klej Metylan Direct

Fototapeta samoprzylepna

Fototapeta samoprzylepna

Jest to specjalny materiał tkaninowy samoprzylepny z dedykowanym klejem który można wielokrotnie naklejać i odklejać nie tracąc przy tym siły klejenia. Miły w dotyku oraz odporny na rozdarcia i zagięcia. Nie zawiera ftalanu ani PCV w odróżnieniu od zwykłych foli samoprzylepnych. Powierzchnia matowa o strukturze drobnej tkaniny. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu to 125 cm a jeśli całkowita szerokość fototapety przekracza ten wymiar, wydruk zostanie podzielony na kilka równych arkuszy. Standardowo każdy z arkuszy drukowany jest z 2 cm zakładką która pozwala swobodnie spasować wzór. Można delikatnie czyścic wilgotną szmatką.

Parametry:
Samoprzylepna tkanina poliestrowa
Grubości 370 µm

Zastosowanie:
Szerokie zastosowanie można kleić również szkło, meble, drzwi itp.

Klej:
Posiada własny klej

UWAGA: Jeśli szerokość całkowita przekracza maksymalną szerokość materiału fototapeta zostanie wydrukowana w równych kawałkach tak zwanych "brytach".